| tremurici a întrebat:

Deci am primit un site pe mess de genul :Dwww.ariaphotos.com
am intrat...am dat run ca imi dadea ceva acolo si nu s-a intampalt nimic.peste 2 minute vad ca am trimis :Dwww.ariaphotos.com...
cum scap de chestia asta?

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial si un programel care te scapa automat de el in mai putin de 10 secunde: http://www.tutorialepc.ro/......m-exe.html

| Ilusion :X a răspuns:

laughing E viruswinking
Dai la anti-virus si dai devirusare!

Si da-mi fundita ca nu stiailaughing)

| ForteGames a răspuns:

Ai fost virusat pe scurt! Sincer cred ca ar trebui sa reinstalezi messul daca prin mess l-ai primit! in prealabil trebuie sa il dezinstalezi si sa faci o scanare a pc-ului!

| Nu conteaza a răspuns:

Vedeti ca s-a lansat recent un virus pe messenger, daca primiti un mass gen "foto " si un link, NU DATI CLICK, va va virusa calculatorul + va da un mass idiot la toti din lista pentru a-i virusa si pe altii. Asa ca nu va lasati pagubit. Mai bine da acest mesaj mai departe, pentru binele celor care... nu au experienta si fac aceasta greseala. [Am vazut ca sunteti multi care ati muscat-o] -----asta se trimite acum pe net tongue poti sa iti iei un antivirus mai bun

| cristinna1919 a răspuns:

Reinstalezi windowsu happy. cred ca e ceva virus.

| deea_2331 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...nu mai pot scapa de ea.deja mi s-a trimis a2a oara.de fiecare data cand intru pe mess