| Anto97 a întrebat:

O prietena mi-a spus ca a intrat pe un site unde ii aparea google-ul iar daca dadea cu degetul pe "o" din cuvantul "google" se stergea iar ea nu are monitor cu touchscreen, are unul normal. ceva de genul asta mi-a spus...stiti cumva unde as putea sa intru si eu sa fac chestia asta? big grin mersi

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Http://www.darkartsmedia.com/Google.html
ca sa dispara oo tb sa dai click pe ecran, ca sa apara tb sa dai iar click pe ecran. Asta ca sa pacalesti pe altii ca evitent nu e real. in timp ce dai primul click te faci ca stergi cu degetele ecranul in dreptul oo si dupa 3 secunde au disparut...la fel si cand le faci sa apara la loc.
bafta

3 răspunsuri:
| Miruna3094 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva daca nu are ecran touchscreen nu prea are cum sa faca asta, sau poate a dat cu mousul nu cu degetul.

| Good Cat a răspuns:

Nu poti.

In orice caz am observat ca unul din "o"-urile googleului meu e in forma de secera. Si urasc chestia asta!
Cine stie se va prinde despre ce vorbesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu