| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un Acer aspire 5334 și de azi dimineață nu mai merge să dau scroll down din touchpad-ul laptop-ului și nu știu ce să îi fac, îmi este foarte incomod. Vreo sugestie? Mulțumesc.

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

Si mie mi se mai intampla O.o, poate amandoua il folosim mai mult happy, ai mouse la el? Daca nu cumpara unul ca asa se strica, nu poate fi folosit la vesnicie, iar daca face asa lasa-l sa se odihneasca putin, si deschide-l iarasi, daca nici sa nu iti merge trebuie sa il duci la un servicewinking. Succes.