| Anonimboy18 a întrebat:

Deci,am un Orange rono si am display-ul spart la el si in romania nu mai gasesc nicaieri, acum cum ar fii mai bine sa coman de pe olx un telefon si sa iau diaplay-ul sau sa comand de pe aliexpress un display nou?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e de Orange, atunci intreaba la service-ul lor.
Orcare service care se respecta poate comanda orice piesa de schimb, pentru care primeste si iti si da garantie.

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Trimite telefonul la un service pentru reparatie contra cost.

| BuxyAmstaff a răspuns:

Incearca sa faci comparatie intre un display nou si un telefon de la care sa ii poti lua display-ul, asa e cel mai bine, dar gandeste ca pe olx pot exista si riscuri sa nu iti mai mearga dupa cateva zile, saptamani etc.
Funda?

| Anonimboy18 explică:

KlibrDm am fost la o gramada de service-uri dar la nici unul nu au gasit display