| iulia972 a întrebat:

am si eu o problema azi ascultam muzica si asa si ditr-o data boxele adica sistemul s-a inchis asa singur si nu mi se mai aude sunetul si nu stiu ce are oare s-o fi ars ceva de nu mai merge? acum fara glume va rog

Răspuns Câştigător
| radu_8253 a răspuns:

Systemu se mai aprinde? mai multe detalii te rog ce system etc

1 răspuns:
| iulia972 explică:

Nu deci sistemul nu se mai aprinde.el mereu ramanea aprins acum nu stiu ce are de nu se mai aprinde sistemul sau marca sa sa ii zic asa e genius