| Stassy a întrebat:

Deci, ce sa fac daca nu'mi merge messu?! Pur si simplu nu ma lasa sa intru sad.

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Pai incearca versiunea asta de mess http://www.hit.ro/downloads/communications/Yahoo-Messenger-9.0.0.797-Beta sigur ai o versiune noua, versiunile noi nu prea merg tot timpu', si eu cand mi-am descarcat o data mess11, 5 imi aparea ceva ca nu am net, si de fap[t eu aveam ca doar intram pe google, faeam orice pe net, dar totusi mess'u nu mergea, apoi am incercat versiunea 9 si a mers. dezinstaleaza mess ce il ai acum si pune 9.

| Stassy explică (pentru tteo92):

Ieeeeeeehappyhappyhappy mersi mult tuturorhappy
Cine vrea fundita?

6 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Pai ca sati mearga dai fundabig grin
vezi ca daca nu te lasa sa intri il reinstalezi
daca nici atunci trebuie reinstalat windowsul
ooo si ce mes ai?
daca ai multimesul si ai antivirus activ no sati mearga niciodata asa ca mai bine iatil pe cel normal
ooo multimesul este virus curat

| Stassy explică (pentru F1rstBlooD):

Aha.
Tre' sa'l intreb pi tampitu' di framiu k o conectat nu stiu ce cabluri peaici de la laptop si acum e naspa rau.Mersi oricum.

| F1rstBlooD a răspuns (pentru Stassy):

Ia sa te uiti daca are virusi laptopullaughing

| alealexuta a răspuns:

29 Iunie 2012 10:38
tteo92 a răspuns:
Pai incearca versiunea asta de mess http://www.hit.ro/downloads/communications/Yahoo-Messenger-9.0.0.797-Beta sigur ai o versiune noua, versiunile noi nu prea merg tot timpu', si eu cand mi-am descarcat o data mess11, 5 imi aparea ceva ca nu am net, si de fap[t eu aveam ca doar intram pe google, faeam orice pe net, dar totusi mess'u nu mergea, apoi am incercat versiunea 9 si a mers. dezinstaleaza mess ce il ai acum si pune 9.
RASPUND

| CasiBoss2 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou messu.