| Anonimus905 a întrebat:

Deci daca am 1GB RAM tip RDRAM ce placi as putea sa mai adaug sa fac 2GB?
Am toate 4 slot-uri ocupate si as vrea din vreo 2 placute

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi după ce le scoţi, mergi cu una la magazinul de unde le iei, sau la orice magazin de electronice (ETA2U, Flanco, Ultra Pro Computer, etc) şi le spui: Exact de astea vreau...

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine iti schimbi calculatorul...placutele astea sunt foarte scumpe si nu se merita

| Narcis2007 a răspuns:

Doar 1 gb rdram costa 400 lei deci mai bine iti schimbi calcu

| angel74dm a răspuns:

Păi dacă le ai pe toate ocupate, înseamnă că ai 4 de 256 MB... Aruncă-le pe alea şi cumpără două de 1 GB, sau una singură de 2 GB...

| Anonimus905 explică (pentru angel74dm):

Si sunt compatibile alea cu pc-ul meu?

| Anonimus905 explică (pentru angel74dm):

Ok,o sa incerc

| angel74dm a răspuns (pentru Anonimus905):

Păi după ce le scoţi, mergi cu una la magazinul de unde le iei, sau la orice magazin de electronice (ETA2U, Flanco, Ultra Pro Computer, etc) şi le spui: Exact de astea vreau...