| denisa402 a întrebat:

Deci. eu am o optiune cu 150 mb trafic pe net si facebook si yahoo nelimitat prin portalu orange. am samsung galaxy mini si mi-am luat yahoo messenger si facebook pentru android. acum intrebarea mea este : daca intru pe messenger pentru android se pune ca fiind nelimitat sau imi ia din cei 150 MB pentru ca practic nu cred ca e prin portal. dau funda pentru cel mai serios raspuns si pe care sa il inteleg.

2 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Deci pe cat de mult navighezi sau cat descarci internetu iti ia din cei 150MB

| denisa402 explică:

Deci daca intru pe messenger pentru android nu e nelimitat si imi ia din cei 150 mb?