| anonim_4396 a întrebat:

Deci fiti atenti intamplare.
Ma dau jos din masina si imi cade telefonul din buzunar.
N-am mai avut timp sa-l iau si trece masina cu 1 roata peste el rolling on the floor
Ma gandeam ca e dus dracu.dar nu a avut absolut nimic pe exterior, nici o zgarietura.
In schimb in interior, a aparut, nu stiu cum sa o numesc o dunga alba pe ecran ca un fel de eroare. Inafara de acea dunga, telefonul merge perfect, pot suna, asculta muzica, juca, orice, doar acea dunga.
Bateria in stare perfecta, tot, o fi ceva din interior de la acea greutate, habarn-am.
A mai fost cineva atat de prost ca mine?!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Eu mi-am scapat telefonul in lac cand eram la pescuit si dupa vreo 24 de ore nu mergea deloc bine (se inchidea/deschidea de nebun, touchscreen-ul innebunise) si dupa asta a functionat totul cum trebuie insa acum se aude difuzorul mai aiurea (mai infundat)

1 răspuns:
| Petre_Justy_1997 a răspuns:

Poate e ceva de la displei. si mie misa intamplat ceva de genu dar, mi-a cazut jos si a calcat ca un fel de masina pe el. si tot asa mi-s-a intamplat, e de la displei. pe mine m-a taiat la mana si mi-a cazut automat telefonulbig grin si mi-a calcat pe el, dar nu au auvt treaba