| Drunkenhearts a întrebat:

Am BlackBerry curve cu cartela la Vodafone. am incercat toata ziua sa trimit mesaje dar aproape mereu imi scrie "network out of order" si nici daca dau resend nu se trimit decat cateodata. am semnal si am si mesaje. am sters toate mesajele din telefon crezand ca sunt prea multe dar nici o schimbare. ce ar trebui sa-i fac ca sa se trimita mesajele?

3 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

E din cauza la retea
semnalul este pierdut

| Nonu a răspuns:

Frate si eu am acelasi telefon dar nici eu nu pot trimite mesaje(daca am din alea din optiune) ci numa cu euro credit! nu stiu ce naiba are incearca cu euro

| Drunkenhearts explică (pentru Nonu):

Nu am euro in cont. am optiune