| Denis_1354 a întrebat:

Deci in windows task manager la PF Usage cand intru in jocuri gen crysis si dau la setari maxime ajunge pana la 1, 5 gb, am windows xp sp2, 1 gb ddr2 si placa video hd 4770 512 gddr 5
ar trebui sa nu depaseasca 1 gb asa-i? ca eu am doar 1 gb ram, sau nu stiu explicati-mi cei cu aia
si atunci cand o avut 1, 5gb la pf usage mergea un pic sacadat in joc

1 răspuns:
| GabySpaniolu a răspuns:

Bor deci jocul asta are cerintze mari si de aia iti apare asa alta dat5a cand iei jocuri scrie pe google sistem lab si acolo verifici jocurile daca iti merg sau nu dar normal crisysul ar consuma mai mult dar asta nu e o problema inchide programele care le ai deschise