| Gabica a întrebat:

Deci, mi-a adus "Mos Nicolaie" un MP4 Digital player de la Sunshine si nu siu daca trebuie formatat sau ceva...pentru ca atunci cand l-am primit era descarcat si l-em bagat sa se incarce.In timp ce incarca l-am deschis ca sa vad ce face etc. dar ecrenul a stat aprins 10 secunde si apoi s-a inchis.Credeti ca poate fi de la faptul ca nu era complet incarcat sau ca nu este formatat(daca se formateaza). Help me! P. S.:Nu stiu sigur daca se spune formatat, dar ma refer la atunci cand tii telefonul la incarcat de 3 ori cate 12 ore.

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nu e cazul la playere, că nu au baterie detaşabilă...
Formatat se spune, ai scris bine, însă se mai scrie "Nicolae", "stiu", "l-am" şi "ecranul". În rest mai c-ar merge...
Lasă-l să se încarce cam 2 - 2, 5 ore de fiecare dată, mai mult nu trebuie...

| Gabica explică (pentru angel74dm):

M-am grabit...ca e tarziu si scriu pe intruneric. Daca deschid becul se trezeste frate-miu... Oricum mersi pentru ajutor!

| angel74dm a răspuns (pentru Gabica):

Păi la ora asta doarme? Acuma, când vine Moşu'? Măi, măi... big grin big grin big grin

| Gabica explică (pentru angel74dm):

Pai la mine a venit "mosu" de cateve ore rolling on the floor