| Cristi95 a întrebat:

Deci, mi-am cumparat un nou mobil, un nokia 5230, si vechiul meu mobil este nokia 7310, si as vrea sa stiu daca exista vreo modalitate prin care sa pot expedia prin bluetooth toate contactele din 7310 in 5230, am incercat si prin expediere cartii de vizita pentru fiecare contact dar dureaza destul de mult pentru o lista de 200 contacte. Multumesc Anticipat. Dau fundawinking

5 răspunsuri:
| xD a răspuns:

Incearca Nokia PC Suite si Nokia Ovi Suite. S-ar putea sa existe o optiune de sincronizare.

| tycy a răspuns:

Nu e mai simplu sa bagi o cartela in telefonul vechi, selectezi toate contactele le muti pe cartela sau le copii. apoi bagi cartela in telefonul nou le copii si gata.e chestie de maxim 5 minute.bft

| KoreaJapan a răspuns:

Nu se foloseste bleutoothul. Pur si simplu copiaza-ti contactele pe cartela si adauga-le in celalalt telefon. Simplu! happy

| KoreaJapan a răspuns:

Pai daca te chinui asa, scrie pe o foaie aceste date si le adaugi, desi iti ia ceva timp...

| Cristi95 explică:

Idee este ca pot face si cum ati zis voi dar am si alte date in acele contacte ziua de nastere, porecle...