| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi am reinstalat windowsul de curand.un xp. ..cand sa mi instalez si messengerul..imi tot da o eroare..si nu merge..de ce?

13 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Windows xp este de domeniul trecutului si nu mai ofera asa multa siguranta si compatibilitate! Daca doresti s atreci pe windows 7, uite aici un link :http://kat.ph/windows-7-ultimate-lite-x86-2012-t6555960.html

| 404namenotfound a răspuns:

Redenumeste folderul in care ai messenger-ul.

| VadTot a răspuns (pentru 404namenotfound):

La Cat De paralel sunt in calculatoare nu am inteles intrebarea..ta...stiu ca pare aiurea dar sper sa ma intelegi.

| 404namenotfound a răspuns (pentru VadTot):

Raspuns, nu intrebare. Am avut aceeasi problema cand voiam sa instalez programe din folderul respectiv, si trebuia redenumit folderul ca sa mearga instalate. Nu am experienta in domeniul asta, voiam sa ajut si m-am gandit ca e aceeasi problema si la tine.

| VadTot a răspuns (pentru 404namenotfound):

Offf ok.Multumesc pentru ajutor.
probabil calculatorul e prea vechi si facut praf..si cumparat altul.
sau cine cu experienta care sa se uite la el..smd.

multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza messengerul si instaleaza-l la loc ca si mie mi s-a intamplat la fel cand incercam sa il deschid imi dadea eroare

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si asta dar tot nu merge.ce altceva mai pot face? sa mi reinstalez din nou xp?

| NaruToNR1 a răspuns:

Instaleaza windows 7 e mai bun

| VadTot a răspuns (pentru NaruToNR1):

Si unde l gasesc?

| NaruToNR1 a răspuns (pentru VadTot):

Il poti scoate in cd dupa net, sau il cumperi, dar cel mai bine cerei unui prieten de incredere

| piciux23 a răspuns:

Depinde ce eroare are, scrie in google ce iti scrie si acolo ar trebui sa iti dea explicatii ce sa ii faci, eu asa fac cand nu ma descurc cu ceva, bafta!

| VadTot a răspuns (pentru piciux23):

Pai cam asa suna eroarea.

nssis Eror.

error launching installer..deci?

| piciux23 a răspuns (pentru VadTot):

Scrie-l in google ti-am zis si aflii exact ce este si ce poti face, doar nu vrei sa iti caute acum altcineva ceva ce poti cauta si tu pe google, acum pe bune