| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu mai suport. Am internet prin Romtelecom, viteza 12 Mbps. Nu sunt sigura de viteza, dar nu asta e problema...ci faptul ca imi cade din 2 in 2 secunde, DAR doar ziua... dupa ora 22:00 nu are nici o problema.
Asta se intampla de vreo luna jumate. Si nu cred ca e din cauza fluxurilor de curent electric pentru ca am stabilizator si curentul este constant.
Prietena mea, are aceeasi problema. E tot prin Romtelecom.
Sa sun la ei?

7 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Nu, suna-ma pe mine. rolling on the floor

| EuSiCuMine a răspuns:

Eu am patit acelasi lucru acum un an la SatelNet, am sunat la ei si le-am spus ca nu merge seara netul de parca avea viata in el si facea ce vroia straight face si a venit a doua zi cineva la mine si se pare ca era o problema de la un fir de la stalp. Si au rezolvato :*
Suna la ei si spune-le ca daca astepti pur si simplu aia chiar daca vede ca ceva nu e bine. stau cu mainile in san si asteapta sa primeasca vreo plangere:*

| GoguSteriade a răspuns:

Nu suna la ei, reziliaza-ti contractul si muta-te la RDS, ofera servicii de calitate superioara celor de la Romtelecom, eu sunt extrem de multumit, imi cade netul cam o data pe luna sau chiar mai rar, in conditii normale.

| Aditza333 a răspuns:

Suna, si eu am tot click si nu a cazut niciodata in 3 anitongue

| Aditza333 a răspuns:

Sa nu-ti bagi de la RDS, e cel mai prost net posibil, tu ai o problema de la placa de retea care se poate rezolva dar la RDS cade mereu si n-ai ce sa faci...

| Baky a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa!

| gad a răspuns:

Logic ca ar trebui sa suni la ei