| anonim_4396 a întrebat:

Internet prin romtelecom de 14 mbps download si 0.8 mbps upload si nu imi merge sa vad nici un film, de pe nici un site, viteza cu care incarca este mai mica decat inainte cand aveam cu 2 mbps, de ce? apropo, nu imi mai merge youtube pe google chrome, de ce? pe mozilla imi merge dar cu viteza mica de tot, in rest imi merge rapid, doar la filme, din ce cauza? crying(((((((

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu e de mirare la ce internet de „mare" viteză ai.E ok pentru ce viteză reală ai.De făcut ar fi să schimbi furnizorul de internet. dacă te interesează o ofertă am una de la RDS.Succes