| Anonimul93 a întrebat:

Deci nu mis e deschide partitia D la dublu click mai exact cand dau dublu click imi apare fereastra aia cu windows nu stie ce sa faca si imi arata lista de programe cu care sa o deschid pls help!

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Un virus e responsabil de asta, scaneaza-ti calculatorul cu un antivirus serios. Am mai intalnit cazul. Daca deja ai un antivirus instalat poti sa-l stergi fara niciun regret, doar n-a facut nimic pana acumhee hee

| jabiilord a răspuns:

Daca nu mai ai virusi prin calc uite aici ai o solutie cei drept manuala si pentru stick dar e ceva si pentru cazul tau la sfarsitul articolului
http://www.tutorialepc.ro/protectie-stick-usb-impotriva-virusilor.html

Ps: Ca sa accesezi partitiile Start --> Run --> si scrii litera la partitie urmata de : ex: (C: sau D:)

| szergiu a răspuns:

Eu iti recomand anti-virus nod32 2010 sau norton 2010. sau kaspersky daca ai bani ))

| onisorhoha a răspuns:

Deschide-o cu total commander sau free commander, trebuie sa mearga chiar daca e virusata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai ai virusi prin calc uite aici ai o solutie cei drept manuala si pentru stick dar e ceva si pentru cazul tau la sfarsitul articolului
http://www.tutorialepc.ro/protectie-stick-usb-impotriva-virusilor.html

Ps: Ca sa accesezi partitiile Start --> Run --> si scrii litera la partitie urmata de : ex: (C: sau D:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai tasteaza urmatyoarele comenzi in cmd:
d:\> attrib -r -s -h autorun.inf
d:\> del autorun.inf
dai restart
Apoi tasteaza in run comanda regsvr32 /i shell32. dll