| BoY_2446 a întrebat:

Deci sa incep am un telefon SonyEricsson GreenHerat Elm.Are de toate Gps, Google Maps, etc.Imi puteti spune si miecum pot descarca o harta a romaniei astfel incat telefonul sa nu se conecteze de fiecare data la inernet. Daca mi-ati da un tutorial ar fi perfect

Răspuns Câştigător
| Gabi_2651 a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva.Pentru asa ceva ai nevoie sa te conectezi la net. Daca vrei o harta a Romaniei fara sa te conectezi la internet o descarci ca jpeg tongue
Pentru navigare cu GPS si alte chestii pe orice harta, ai nevoie de internet. Si astfel te conectezi si la satelitii care sunt axati pe asa ceva, adica navigare.