| AxelAlex234 a întrebat:

Salut,cum descarc toata harta romaniei pe google maps pentru a o folosii offline? pot descarca portiuni mici nici cat un judet...

Răspuns Câştigător
| aditron a răspuns:

Poti face o photo de pe fotoabarat or de pe phone si apoi o muti in calculator sau pe flash

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Spike95 a răspuns:

Daca ai iphone vezi ca exista o aplicatie in care nu iti cere sa activezi netul

| Spike95 a răspuns:

Daca ai iphone vezi ca exista o aplicatie la cere nu ai nevoie sa activezi netul. o poti folosi si pe post de gps

| AxelAlex234 explică (pentru Spike95):

Am android...dar se poate folosi fara net numai daca descarc harta