| CristiEND a întrebat:

Deci, sa incep cu inceputul, acum cateva zile am avut probleme cu Sistemul Audio ( satelitii ). Am stricat niste fire nu mai stiu ce, infine, le-am rezolvat. Cand am incercat sa vad daca merge sonorul nu a mers. Prima data am crezut ca este tot de la sistem si am crezut ca s-a stricat dar m-am gandit sa mai probez alt sistem / casti. Si am vazut ca nu merg nici acestea.
Mie volumul la calculator e la maxim, si am Windows 7 si imi arata cum urca sunetul si coboara daca ascult ceva, dar in casti - nimic. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Cred ca tiai ars finalele placi de sunet si asta inseamna sati cumperi o placa de sunet

| CristiEND explică (pentru Xao20):

Placa de sunet/video/retea = e inclusa in cea de baza.

| CristiEND explică:

VREAU SI EU NISTE UPGRADE`uri (UPDATE`uri) la placa de baza (audio/video)