| RaVuL a întrebat:

Deci TPU am acum windows 7 vreau sa pun XP dar nu ma lasa nu imi booteaza CD.Cd sunt bootabile am mai instalat windowsuri cu ele si au mers perfect

Am intrat si la setari in BIOS si nimic de ce?

imi intra sa selectez daca vreau Windows 7 sau ceva Registry nu-stiu ce pe acolo.

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Depinde ce ai calculator sau laptop. Daca ai laptop mai nou...sincer nu te lasa sa instalezi altceva. Aceeasi problema am si eu dar nici nu vreau acum sa mai schimb windows7. Daca ai resurse il poti pastra. E usor de utilizat.

| RaVuL explică:

Stiti careva?