| Raluca_6071 a întrebat:

Decii happy mi-am facut id nou. bun, am bagat vreo 4-5 id`uri in lista si acum nu mai merge sa bag pe nimeni. toti imi intra in address book fie ca ii bag eu fie ca ma baga ei. ce fac? straight face
funda :*

Răspuns Câştigător
| Madakid a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie happy
Eu nu am intrat pe id.ul acela o zi - 2 si dupa 2 zile cand am intrat si am incercat sa adaug pe cineva a mers happy
Sper sa mearga si la tine. Pa! :*

8 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Stergei pe toti din Adress book si pe toti care ii ai in id apoi spune-le lor sa iti dea add la id...

| marius1995rr a răspuns:

Este de la yahoo! au bagat ei un "addon" si nu mai poti adauga mai mult de 5-6 id-uri pe zi caci zic ei: FACI SPAM! asta e. intr-o saptamana poate iti bagi toate id-urile

| SnakeTheChaos a răspuns:

Pai pentru a iti aparea in lista trebuie ca detinatorul id-ului pe care vrei sa il bagi sa accepte! Funda Te rog!

| ValarMorghulis a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie, doar ca peste ceva timp puteam sa bag iar, incearca mai tarziu, sau maine; p
Bafta? funda? :*

| Elena199 a răspuns:

Asteapta putin si dupa o sa iti mearga sigurhappy

| afly21 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| Madalin16 a răspuns:

Asa patesc si eu si toti cei care fac id noutongue isi revine in timp singur si vei putea baga si persoanele care nu iti intra.nu te grabi ca nu poti face nimichappy

| Livint_Danyel_1994 a răspuns:

Eu de vreo luna ma tot chinui sa bag pe cineva in lista si tapa ca nu merge:-|