| sysop01 a întrebat:

Delete all print jobs and turn the printer off. Remove any foreign objects from inside the printer. After a few minutes, turn the printer back on. are cineva idee cum pot sa scap de erroarea asta la imprimanta!
dau funda!
Am cumparat un ciss expert pentru un epson dx4400 stylus, a mers pana acu 5 minute!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

Ai dat prea multe print-uri si nu le-a scos pe toate ca nu ai avut coala pusa la timp sau nu a reusit sa o ia, iar acum incearca sa le scoata dar se blocheaza. cand deschizi si vrei sa dai un print vezi ca jos in bara in partea dreapta iti arata o imagine micuta cum ca ar scoate print. dai click acolo si iti deschide un meniu in care iti arata toate printurile care mai sunt de facut. le dai delete la toate, inchizi imprimanta iar cand o deschizi sa ai in ea o coala de hartie in cazul in care incearca sa scoata ceva sa ai coala. succes.