| Superior a întrebat:

Deranjez? Vreau un suport auto pentru telefon. Curand plec in Spania si vreau sa-l folosesc pentru a filma imprejurimile atat din avion cat si din masina bengoasa a unchiului meu care ma va astepta acolo, un Audi A4 2014. Doresc ceva compatibil cu un S3 Neo,si sa fie PRIETENTOS cu telefonul. De asemenea sa aiba prindere pe baza de ventuza, rezistenta. M-am gandit la asta, ce parere aveti? http://www.pcgarage.ro/......t-63-quot/

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''masina bengoasa a unchiului meu''...ce mai e de zis.

| MedionTcO a răspuns:

Pai de pe suportul ala nu poti filma.

| Superior explică (pentru MedionTcO):

Well,poti gasi ceva?

| MedionTcO a răspuns (pentru Superior):

De ce nu incerci mai bine cu un selfie stick?

| Superior explică (pentru MedionTcO):

Si cum il pot stabiliza pe masina, ma rog? Are numa un bat...

| MedionTcO a răspuns (pentru Superior):

Ar trebui sa il tii in mana. Imi poti spune ce telefon ai?

| Superior explică (pentru MedionTcO):

Am zis deja... S3 Neo

| MedionTcO a răspuns (pentru Superior):

Iarta-ma,nu am fost atent. http://www.cel.ro/......is2Mz0v-l/
In genul asta, ceva care sa nu acopere camera.