| MihaelaAlexandrina a întrebat:

Desi televizorul era scos din priza in urma unui fulger in apropiere nu mai primeste curent, era conectat doar la cablu de internet, se poate oare ca de la fulger sa se fi transmis fructuatia prin cablu de internet?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Conecteaza televizorul la priza, cum sa functioneze daca este scos laughing chiar tu ai spus ca era scos.
Daca ai conectat, atunci nu e priza aia buna.Verifica daca la acea priza ai curent.
Ce legatura are fulgeru cu prefectura, in cazul asta cu TV-ul care era scos din priza.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

A făcut scurt circuit laughing)