| anonim_4396 a întrebat:

Din 1 h in 1 h imi apare un cmd de nici nu apuc sa citesc, dar in C >= oem >= CareCenter = > DebugLog imi apare asta
https://pastebin.com/BBF2ALB1

Răspuns Câştigător
| Anonimul1233 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Multumesc mult. Pentru cei ce nu stiu, trebuie sa dezinstalati DriverSetupUtility, ceea ce este foarte usor.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sistemul tau trimite periodic cereri de update (la centrul Acer),
Probabil, cei de la Acer n-au stiut cum sa faca ascuns aceste cereri, asa ca apare in fereastra de comanda. tongue

| Anonimul1233 a răspuns (pentru Bula):

Pai, faza este ca am avut un monitor vechi ACER, si l am schimbat cu unul nou LG, faza e ca mi am si formatat windows ul.

| Bula a răspuns (pentru Anonimul1233):

Nu am auzit inca despre cum se "formateaza" windows-ul. tongue
Comanda o poti scoate de pe lista comenzilor de la pornirea windows-ului, cu msconfig.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonimul1233):

Dezinstaleaza programul si subprogramele/driverele asociate.

| Anonimul1233 a răspuns (pentru Bula):

Da, scuze, m-am incurcat.

| Anonimul1233 a răspuns:

De ce?