| Strepix a întrebat:

Din greseala am formatat astazi partitia D:, iar acolo se afla un fisier.txt (notepad) in care era scrisa o parola..Cum pot recupera acel fisier?

5 răspunsuri:
| anonymus4106 a răspuns:

Exista programe care pot recupera date de pe partitie, atata timp cat nu s-a rescris peste ele. Un program bun este Recover My Files, dar pana atunci sa faci cat mai putine lucruri in D.

| Strepix explică (pentru anonymus4106):

Nu am pus absolut nimic peste partitie dupa ce din greseala am formatat-o, voi incerca sa folosesc acel program.

| NoName4321 a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva. Dar incearca sa restabilesti pc-ul tau pe o data cu o zi, doua inainte sa formatezi partitia D, poate va merge. happy

| Strepix explică (pentru NoName4321):

Adica sa intru in Safe mode, sau cum?

| NoName4321 a răspuns (pentru Strepix):

Nu, nu mai merge sa faci nimic, acum am incercat, am pus un fisier in D, si l-am sters, dar nu merge sa mai faci nimic...
DAca aveai un restore point mergea...Imi pare rau...