| anonim_4396 a întrebat:

Din nou, stiu ca am mai pus aceasta intrebare, insa nu m-a multumit raspunsul primit:cum sterg topul de prieteni de pe hi5? Merge sa sterg cateva persoane, dar la prima din top se opreste. Vreau ca atunci cand imi acceseaza cineva profilul sa apara la prieteni persoane alese aleatoriu.winking

Răspuns Câştigător
| andreeeeea a răspuns:

Intri akol la cei mai buni prieteni
editare membrii
si ii stergi pe toti.cnd ajungi la primul dai de mai multe ori clik pe eliminare.si chiar daca el nu dispare tu dai akol :Salvare sau Ok ce ai.
si chiar daca n`o disparut cand intri iar pe profilu tau ar trebui sa nu`ti mai apara nici ala... mie asa mi`o mers