| RobertRby93 a întrebat:

Din toamna voi pleca la facultate si ma gandeam sa-mi iau o tableta, gen iPad 3 care sa inlocuiasca laptopul. Mi se pare ca este mai utila o tableta avand in vedere ca o sa fiu student si o sa fac si naveta Brasov-Mures. Voi ce credeti? Ar fi o idee buna?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Poti sa te uiti si la Asus Transformer.
http://bit.ly/JI81il
Gasesti aici si un review!
http://laptopnews.ro/......forma.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. ai sa ai nevoie sa scrii lucrari, referate sa citesti cursuri si va fi foarte incomod.

| bitt09 a răspuns:

Este o idee foarte buna doar ca tableta are un procesor mai mic.
dar ai un mare avantaj la tableta bateria tine 5-6-7-8 ore daca nu mai bine si poti sa faci mult mai multe decat cu un laptop

| RaresLiviu a răspuns:

Ok...Am sa va dau o veste poasta:TABLETA e foarte "naspa" scuzati-mi limbajul.Am 17 ani si am luat o tabelta deoarece sunt la mateinfo si m-am gandit ca este mai usor ...am ipad 2 nu se merita DELOC