| Anonymous15 a întrebat:

Ca student, care îți este mai de ajutor, tableta sau laptopul?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde. Cu laptopul e clar ca faci treaba mai buna daca ai de lucru acasa, insa, in caz ca ai nevoie la facultate, tableta mi se pare mult mai usor de manevrat.

| Lightning1997 a răspuns:

Laptopul,desigur.

| Superior a răspuns:

Laptopul,logic. Si ala pe Windows, cu minim un i3 si 4GB, nu un Celeron.

| MedionTcO a răspuns:

Clar laptop.

| DaCumSaNu a răspuns:

Laptop... Totusi daca alegi sa-ti cumperi tableta iti sugerez sa-ti iei si o tastatura, e mult mai practica cand lucrezi.

| alex055 a răspuns:

Laptop, pe tableta nu ppti face ce caci pe laptopwinking

| Ande360 a răspuns:

Laptopul, este mai folositor.