| nihilius a întrebat:

Dintr-o data mi s-a facut ecranul de la monitor galben crying. Stie cineva ce e de facut?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este posibil sa fie de la monitor, mai exact capatul cablului care-l infingi la mufa placii video ...inauntru e posibil sa fie cablurile in dezordine.

| nihilius explică:

Dar se facuse cam 1 saptamana. la loc si dupa aia s-a facut iar asa.Azi mi s-a intamplat la fel si a revenit la normal si s-a facut iar, dar acum e prea mult Galben asa.Nu stii daca poate fi setat din calculator sa fie asa?

| nihilius explică:

Cam ce-i de facut?

| nihilius explică:

Va multumesc tuturor pentru raspuns.winking Am sa-l duc la un specialist