| GeoOk a întrebat:

Mi-a aparut o pata pe ecranul de la monitor, de dimineata mama a dat cu o solutie pe monitor si apoi dintr-o data mi-a aparut pata.Va rog frumos spuneti-mi cum ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Exista solutie speciala pentru led/lcd-uri, nu se da cu orice solutie de birou sau de geamuri.
Du-l la reparat ca nu ai ce sa ii faci,

| Criistyanna a răspuns:

Pai n.ai ce sa.i faci. pur si simplu il duci la reparat ...presupun k este in garantie nu? thinking

| RyoRay a răspuns:

Imi pare rau, dar monitorul trebuie...aruncat, caci nu stii daca ti s-a ars culorile din el sau pur si simplu plasma. FUNDA?