| anonim_4396 a întrebat:

Dintre samsung corby si LG cookie care este mai bun!? sau daca imi puteti recomanda un telefon touchscreen finutz [nu gross] de la NOKIA. pana in 10 milioane.big grin pliz! >fundaaaaaa:

Răspuns Câştigător
| Missy_4860 a răspuns:

Samsung Corby e cu siguranta mai bun. Pot spune ca am avut de amandoua si LG Cookie e un telefon foarte prost.In afara faptului ca pana si betisorul lui care te ajuta sa-l navighezi il zgarie, se inchide singur fara niciun motiv, nu-ti salveaza tot ce e pe el, isi respinge incarcatorul original si nu primeste curent se si blocheaza cu orele. Te sfatuiesc sa nu il iei.Pe cand Corby e mult mai bun in comparatie cu el. HTC Diamond sau HTC-urile in general sunt foarte finute dar pentru detalii poti intra pe www.gsmarena.com. Succes!:):-*

21 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Lg Cookie e muuuuult mai bun...are camera de 3. 15 MP nu ca Samsung Corby 2 MP are accelerometru si senzor pentru. autorotatie...recunoaste scrisul de mana.Cumapara-l e BUN

| rockveion a răspuns:

Eu am corby merge la fix

| d33aindragostita a răspuns:

Un telefon foarte finutz, si cu touchscreen este Samsung 5230winking

| Mirunad1 a răspuns:

Mi-e mi se pare ca Samsung Corby este o porcarie. E destul de bun Lg cookie.eu am LG gt400 si e foarte bun, sunt multumita de el.Cunosc f multe pers care s-au saturat de Samsung Corby si sunt f nemultumiti de el.Parerea mea:Samsung Corby=porcarie

| Arianna$ a răspuns:

Eu as alege SAMSUNG CORBY.Are de toate si nu are un pret foarte mare(l-am luat cu 550 lei). Si LG COOKIE este bunicel... dar iti recomand mai degraba Corby.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 5230

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corby este o prostie...toata lumea il are si il da cu un leu la abonamente(chiar si la liber il da destul de ieftin). nu pot spune acum ca cookie e cel mai bun, dar este destul de bun. si...Byawinkingtongue nu stiu ce cookie ai vazut sa faca chestia asta, poate era stricat sau luat la mana a 2 eu stiu 3 persoane cu cookie si le merge f bine.cu corby stiu 5 si vor sa si-l schimbe 3 dintre ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Corby este foatre finut, fata de LG Cookie.Corby e si mai ieftin si poti alege multe culori de carcase, iar faza cu usb-u, poti sa iti cumperi separat.Deci iti recomand Corby!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corby este mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cookie este mai performant dar in spatele stilului foarte frumos se ascund multe probleme corby e mai rezistent desi nu are protectie si daca l-ai scapat pe jos s-a dus iar tuch-ul nu e cel mai bun insa iti recomand LG CD 510 este performant frumos destul de iesftin si foarte rezistent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cookie e mai bun! de o mie de ori! daca ai grija de el iti va merge perfect! corby nu e foarte bun oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung corby 1000000 la 1000000 e mult mai elegant mai performant... nokia cookie e naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege samsung corby deoarece touch-ul la corby este mai bun deoarece la corby ecranul este capacitiv( acest fel de ecran este mai bun decat cel rezistiv pe care il are Lg Cookie). Muzica se aude clar, la un nivel mediu. Raspunde foarte bine la comenzi din cate am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu aveti dc comentati?laughing ia ti corby! il am si nu l as da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coookie e mult mai bun...are camera 3. 2 corby nu ecranul rezista mai mult corby nu muzica se aunde mai tare la corby nu ai paint corby nu ...si nu mai spuneti de carcase ca si la LG coookie se poate schimba carcasa asa ca e mai bun cookie eu te sfatuiesc cookie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca as zice corby petru ca e mai simpatic si mai finutz ca si eu as vrea sa imi iau corby asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 6760 slide. e super si e si cu tauch dar se si deschide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aah orice dar nu Corby! Ia-ti un Nokia 5800 poate sau un Lg gt400 sau un LG cookie

| rvr a răspuns:

SAMSUNG S5230 finut touchscreen ii super si sa fim serios corby nu e asa de fain nu ma pentru ca are culorile alea si eu vrut sa imi iau dar mi-a dat seama ca nu e bun corby are camrea 2 iar s5230 are 3. 2 deci este o diferenta mare.

Răspuns utilizator avertizat