| Superior a întrebat:

Doar pe mine ma enerveaza fetele care se dau mari stiutoare in a le IT-ului doar pentru ca stiu si ele sa dea reset din fabrica la un telefon? happy

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alfred0703 a răspuns (pentru Hanhao):

Bine zis laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Da, este ceva misogin, daca o iei "motamo" si daca te-ar evalua o femeie desigur. Eu te-as incadra doar la MGTOW.

Răspuns utilizator avertizat
| Lioana a răspuns (pentru Hanhao):

Hanhao, povestea asta nu e nici despre mine nici despre tine. De ce ai ajuns oare sa spui ce stii sa faci tu si sa presupui ce stiu si ce nu stiu sa fac eu? Pe cine intereseaza ca stii sa-ti repari jucariile? Si eu stiu sa le repar pe ale mele. Si pe ce argumente iti bazezi presupunerile? Daca tu n-ai vazut nici o fata care sa faca asta nu inseamna ca nu exista. Daca fetele nu fac aceste lucruri nu e pentru ca n-ar putea ci pentru ca nu le intereseaza. Fiecare cu pasiunile lui/ei. Sunt sigura ca nici tu nu stii sa faci multe lucruri pe care le fac alti barbati si poate chiar femei.
Spui ca femeile expectoreaza notiunile primite de la barbati? Urat spus. Jignesti specia din care faci parte. Eu as fi folosit termenul de "insuflare". Poate stii ca expectoratia e secretia eliminata prin tuse, flegma.
Eu nu am pus eticheta de misogin nimanui. Si-o pune fiecare singur prin comenturile pe care le face.
Eu am spus ce am avut de spus. Cine se simte cu musca pe caciula sa-si reactualizeze atitudinea. Daca tu ma ataci pe mine, nu dovedesti ca nu esti misogin ci dimpotriva, confirmi ca esti.

| Lioana a răspuns (pentru Hanhao):

Tu chiar si atunci cand dormi esti misogin. tongue