| TicTacUser a întrebat:

Doar pentru priceputi.Am deblocat un blaupunkt travelpillot lucca 3.5b si activat optiunea activesync.am instalat igo pe el apoi am editat cu regeditor ca atunci cand deschid gps-ul sa se deschida igo in locul aplicatiei lucca si a mers.acum dupa un timp am incercat sa instalez iar softul original lucca, am reusit dar cand vreau sa setez sa se deschida automat la pornirea gps-ului, nimic nu se intampla, imi deschide pe desktop.am incercat sa setez din nou sa deschida igo dar degeaba.nu mai deschide nimic decat direct windows-ul. sugestii?

1 răspuns:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Cred ca ai distrus registrii, deci trebuie sa ii dai un clean install, sa pui toate driverele si sa cauti o copie a softului original