| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa achizitionez o tableta, dar nu ma pot hotara dintre E-boda supreme x200, Evolio Aria sau PRESTIGIO
PMP5197D, 9.7". Un sfat?

3 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

E-boda supreme x200 e perfecta Android 4.0.4 si evolio are 4.0.3 deci e-boda e cv mai buna ca si sistem de operare o poti conecta la tv pc prin cablu hdmi mini deci e buna o poti conecta la modem 3G de la rds... eu modelu asta l.as lua

| a1n2d3r4e5i6 a răspuns:

E mai buna evolio aria

| Joe_Alex_1988 a răspuns:

Prestigio in nici un caz.Sunt tablete rusesti.Nu ai parte de updateuri si nici de suport tehnic.