| dragos072009 a întrebat:

Doresc sa cumpar o tableta si am ajuns intr-un punct inca care nu stiu ce sa aleg dintre : Tableta Allview Alldro 3 Speed si Tableta Allview Alldro 3 Conect? Care este mai buna? (buget maxim 900)
Astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua de la Mediadot: http://www.mediadot.ro/......andoid-40/

Bafta!

| dragos072009 explică (pentru SpecialistIT):

Multumesc pentru site nu stiam de el.

| Fodor_Codrin_1997 a răspuns:

Eu nu iti recomand nici una dintre acesteaua ce-as recomanda Tableta Evolio EvoTab 3 EVOTAB3 apropo 400 lei

| gibi1an a răspuns:

Salut,
Acum depinde ce anume iti doresti de la ea. Daca nu tii neaparat sa ai 3G iti recomand Tableta Allview Alldro 3 Speed DUO