| taliban a întrebat:

Draga TPU am si eu o intrebare.Momentan am un telefon mai vechi si care nu functioneaza prea bine deci am nevoie de un tel bun cat mai repede si nu stiu ce sa aleg un iphone 4 sau un htc desire hd dar mai am optiunea sa astept 2-3 luni pana o sa apara iphone 5 si sa il iau. Deci ce sa imi cumpar iphone 4, htc desire hd sau sa astept 2-3 luni pana apare! Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Săpunel a răspuns:

Buna
Ma pricep destul de bine la telefoane, asa ca o sa pot sa te ajut.
Cum spune si ganton, un iphone 4 nu-si merita banii! Insa daca il vrei, poti sa il iei cu un abonament si dai 11 milioane.Pe HTC-uri nu sunt prea sigura.Nare un procesor nemipomenit dar cred ca este ok.
Mai bine pentru tine,daca vrei si esti de acord, mai asteapta cateva luni pana apare iphone 5, sau cine stie ce alt telefon.Eu iti dau site-ul official Vodafone, poate te razgandesti!
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Daca ai bani iti recomand Nokia N97!

| ganton a răspuns:

Iphone-urile in general nu isi merita banii aia. Adica la pretu' ala sigur gasesti ceva mult mai performant si care ruleaza android.

| sexxxx a răspuns:

Stai linsitit ca, cand o sa apara iphone 5 nu o sa fie accesibil, si iphone 4 il ajuta extrem de mult softul, daca vrei ceva mai de ''gaming'' desire hd, imi e lene sa scriu mai multlaughing