| AndreiSaigo a întrebat:

Draga TPU.As dori sa stiu cum sa imi setez la IPod touch paginile (taburile) de pe ecran(paginile alea de pe ecran care le dai cu degetul in stanga sau in dreapta si vine alta pagina). Raspunsul castigator primeste funda.

Răspuns Câştigător
| bogdanho a răspuns:

Daca vrei sa modifici pozitia lor tii apasat pe una din inconite pana incep sa se miste, dupa ce se misca le poti muta unde si cum vrei tu, iar daca pui una peste alta poti creea si foldere. Ca sa revii din nou la stare normala trebuie sa apesi pe butonul Home.