| RAY a întrebat:

DriverPack Solution instaleaza drivere si daca nu am conexiune la internet? cine la incercat e bun? merge pe windows 7 sau 8?

19 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Are pentru orice model de laptop sau placa de baza drivarele si drivare sunt de la xp pana la windows 8. Nu necesita conexiune la internet, este cel mai tare eu il folosesc de ani de zile

| RAY explică (pentru itsoft):

A doua intrebare pe net e ba da de 4 gb ba de 7 gb bine eu as descarca de 7 gb da nu pot adauga pe un dvd ca ala e de 4 gb tu de care folosesti?

| itsoft a răspuns (pentru RAY):

Pe cel de 7 gb finca aia este versiunea ultima de la el si n-ai alta solutie decat sa il pui pe un stick

| RAY explică (pentru itsoft):

Nu stiu ce sa fac, vad un stik la 29 de lei, sau un dvd rw la 43 de ei am nevoie de ambele ce sa fac?

| itsoft a răspuns (pentru RAY):

Adica sa le vinzi sau sa le cumperi daca e nu stiu ce sa zic, eu ti-am spus ca ai nevoie de un stic de capacitate de 8 gb casa pui acel soft pe el sau daca nu ia-ti un dvd de 8 gb blank sa pui p el

| RAY explică (pentru itsoft):

Am gasit versiunea de 4 gb, tu spui ca e bun?

| Katalyn_8526 a răspuns:

Eu am versiunea de 4GB si ceva si am instalat tot ce trebuie pe vreo 3-4 laptop-uri, eu cred ca ai putea-o lua pe asta. Vezi ca mi se pare ca sunt niste DVD-uri de 8 GB, am vazut acum 1 an cred pe la mine in oras.

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Multumesc katalin, esti instalator de windows?

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Care firma e mai buna Verbatim, Sony?

| neluL a răspuns (pentru RAY):

Verbatim

| Katalyn_8526 a răspuns:

Cu placere. Nu sunt neaparat instalator, dar ii ajut pe prieteni atunci cand au nevoie. Ai gasit acele DVD-uri?

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Da katalin, ce marca de cd sa cumpar Verbatim?

| Katalyn_8526 a răspuns (pentru RAY):

Da, cumpara Verbatim.

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Sper ca nu te deranjez, uite maine vreau sa imi cumpar un dvd rw la 43 de lei sechand ca placa e ata adica mai veche na tot ma rog de uni sa-mi faca cd urii m-am saturat sincer katalin ce sa fac sa o cumpar nu e mult, dar oare va vi buna imi da garantie un an? e de la city grup

| Katalyn_8526 a răspuns (pentru RAY):

Ar fi bine sa il cumperi, vei mai avea nevoie de el. Tinand cont ca e sh, poate mai scazi cativa lei, poate ajungi pe la 35 sau macar 40. Eu cand eram mic aveam la calculator cd rw(multi prieteni foloseau dvd-urile sa dea jocuri si eu nu puteam sa le iau) si cand am primit cadou un stick (de 2 GB cred, eram mega fericit cu el) am inceput sa iau si eu pe stick. Apoi dupa cativa ani mi-am cumparat si eu un dvd rw (el negru, carcasa alba, era superb) si parca era altfel. Pacat ca la scurt timp s-a ars sursa si n-am mai folosit pc-ul de atunci.

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Se poate arde sursa?

| Katalyn_8526 a răspuns (pentru RAY):

Sursa mea s-a ars din cauza timpului si a caldurii.

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

De asta mi si frica bag banii in el si mai pateste ceva ce fac atunci

| RAY explică (pentru Katalyn_8526):

Unitatea optica incleste unitatea tare?