| Smackdown a întrebat:

Dupa ce am dezinstalat google chrome si am instalat opera, vad ca nu pot deschide link-urile pe care le primesc pe messager, de exemplu imi da cineva un link, dau click pe el si nu deschide si imi da un mesaj de eroare:imi da un link legat de yahoo si spune aplication not found.Am avut messager 9 si la fel. L-am dezinstalat, l-am sters din program files si am instalat messager 10. A facut la fel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Trebuia doar sal setezi ca browser de baza pentru messul 9 iar pentru messul 8 n-ai cum ca til deschide implicit in intternet explorer.

3 răspunsuri:
| Smackdown explică:

Gata.Am rezolvat.Am reinstalat opera si l-am setat ca browser prestabilit.

| symo_2617 a răspuns:

Instaleaza din nou google

| Oktavian a răspuns:

Progabil in google chrome erau ceva fisiere legate de messager si de aia e eroare.