| mateielisey a întrebat:

Dupa ce am instalat windows (7-l-am mai pus inainte si mergea perfect) cand instalam programe mergea super greu iar proc se ridica si la 60(40 inainte)pan si un video mergea sacadat.Acuma vad ca si-o mai revenit la 5o. si cand intru imi apara ceva ca un comand f scurt.

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

RE- instalarea si dezinstalarea sistemelor de operara windows lasa o groaza de erori in registri. Incearca un program de genul registry repair pentru a face putina ordine prin registri. De obicei viteza PC-ului creste cu 20-50 %.