| Geannni a întrebat:

Dupa ce deschid pc-u mi se deschide butonul de START,mi se inchide,si tot asa. In cazul in care stiti la ce ma refer, va rog frumos sa imi spuneti ce pot face. FUNDA

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca face asa de cand a inceput frigul si se stinge doar la pornire, e de la frig.
Urca compoentele de la 10-15 grade la 60, e normal sa mai aiba rateuri. (normal dar nesanatos)
Daca se stinge si in timp ce functioneaza poate fi de la praf sau suprasolicitare.
Bafta

| 0rlando a răspuns:

Presupun că te-ai referit la faptul că se deschide și se închide doar meniul start, nu și că se închide PC-ul, caz în care, este posibil să ai ceva murdărie în tastatură chiar la tasta windows, aia dintre Ctrl și Alt.

| TrooololololololoJR a răspuns:

E racit

| stefydragutzica a răspuns:

Reinstaleaza-ti windoews-ul

| CataC a răspuns (pentru stefydragutzica):

De ce nu-ti vezi tu de papusi?