| raisa77764338 a întrebat:

După ce mi-am schimbat parola pe ig, am fost deconectat de pe cont. Ce înseamnă asta, contul meu a fost spart?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si nu ar fi normal sa te delogheze daca iti schimbi parola?

| doctorandus a răspuns:

De unde sa stim noi daca a fost spart? Ai dat prea putine explicatii.

| VoidEternal a răspuns:

Normal că te deconectează cand îți schimbi parola.

Ia-o logic. Dacă sa zicem că cineva are acces la contul tau pentru că te-ai logat random pe un browser sau ceva, ce rost ar mai avea să îți schimbi parola dacă nu te-ar deconecta de peste tot atunci când o schimbi?

| StoicAnalysis a răspuns:

E ceva normal atunci cand iti schimbi parola.