| sweetys a întrebat:

Dupa ultimul update la windows cand vreau sa aprind laptopul mi se aprinde pana intr-un anumit punct apoi imi da oprire fortata si se aprinde dupa ce ii mai dau inca o data pornire. Ce are si ce ar trebui sa-i fac?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai umblat in sistemul operativ mai incearca o oprire si o pornire dar sa nu ai nici un dispozitiv legat la pc

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai umblat in sistemul operativ mai incearca o oprire si o pornire dar sa nu ai nici un dispozitiv legat la pc vezi ca nu vrea mai fai un- restoring