| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E adevarat ca o simpla atingere cu degetul la un tv smart 108 cm +++ poate distruge displayul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Mai depinde și de viteza atingerii

| mihai69 a răspuns:

Depinde cât de tare îl atingi. Dar în principiu, dacă nu apeși ca nebunu', n-ar trebui să-l afecteze.

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar in anumite conditii, depinde de intensitatea cu care se realizeaza contactul tactil.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu am un 4k LG de 108 si are putin backlight bleed si am bagat degetele si un card de credit pe langa rama si nu s-a intamplat nimic dar daca ai noroc poti sa fisuresi LCDul si sa il arunci la gunoi. funda?