| weapon a întrebat:

E adevarat ca pe xbox 360 slim 4 gb, memoria aceasta nu are de a face cu memoria jocurilor pentru ca 4 gb e doar pentru salvari? Am auzit ca imi merge absolut orice joc in afara de gta 5, ca cere sa fie instalate ambele 2 dvd-uri, dar daca-l cumpar original, merge. il am modat lt 3.0

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Da clar ca merge si original si copie iti trebuie oricum un stick de 16 gb pentru copie originalu il bagi si gata. play the game fun funda?