| DomnulFantastic a întrebat:

E adevarat ca windows 7 se retrage pe 15 ian 2015?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cel mai prost site de unde poti afla informatii legate de it e yoda. Pentru ca sunt interesati doar de bani, si minciuni.
Din 2015 o sa fie scos... de la vanzare gen oem. Actualizari o sa mai primeasca, nu te ingrijora.

10 răspunsuri:
| DomnulFantastic explică (pentru al3xander):

Eu nu pot sa-mi instalez windows 8 si de 2 ani imi instalez doar windows 7

| Jipa95 a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Asa si acum ca windows xp a fost retras tot nu mai este folosit pe o gramada de pc-uri? A retrage un windows, Miscrosoft opreste toate update-urile necesare, iar acel windows ramane in urma cu noile tehnologii.

| al3xander a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Inseamna ca de pe data de 13 ianuatrie 2015 nu o sa mai aiba suport nu ca nu o sa poti sa-l mai instalezi. inseamna ca nu o sa mai fie update-uri de securitate pentru el, se va intampla ca la windows xp. oricum eu tot 7 o sa folosesc.

| DomnulFantastic explică (pentru al3xander):

Si eu voi continua cu 7

| DomnulFantastic explică (pentru Jipa95):

Aha.ms

| AleZzZzZ a răspuns:

Nu, nu este adevarat poate XP-ul dar 7 nu!

| DomnulFantastic explică (pentru AleZzZzZ):

Pai am vazut pe yoda.ro

| MihneaXD a răspuns:

Nu