| Pitik83 a întrebat:

E adevarat ce scrie aici? http://yogit.ro/2014/04/ios-7-fara-buton-de-respingere-a pel/
Nu poti respinge apelul pe Iphone cand e telu blocat? Vreau sa imi cumpar Iphone 5s dar daca e asa nu l-as cumpara cu nu-mi place faza asta. Stie careva?

3 răspunsuri:
| InSaNe_6155 a răspuns:

Cand e lock... apasa pe butonul de sus. de unde il aprinzi sau il inchizi de 2 ori si o sa dia decline.

| YoshiFan a răspuns:

Daca apesi de doua ori pe butonul de blocare, se inchide apelul (inainte de a raspunde la el)

| Pitik83 explică (pentru YoshiFan):

Ce aiurea... De ce pana mea au scos decline-ul?