| Andruta2000Maria a întrebat:

Hey am apelat de 26 de ori la o emisiune care avea taxa de 1.19 euro pe apel dar apelul mi se închidea direct și îmi spunea apel termina. În agenda îmi scrie ca au fost apeluri anulate. Știe careva dacă o sa plătesc pentru cele 26 de apeluri dacă îmi scrie ca sunt anulate?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca da odata ce telefonul a facut deja apelul, asa cum au spus si ei: 1.19 euro PE APEL - esti incasat pe apel, pe care l-ai executat. retragandu-ti-se atomat cei 1.19 euro pentru fiecare apel in parte.
In orice caz, vei vedea in factura viitoare daca ai (26 x 1.19) 30.94 euro (aprox.145 lei) de plata.

| darrio2007 a răspuns:

Ăsta este si scopul lor. Să apelezi de mai multe ori ca să iti ia banii. Ai sa vezi la prima factură.